درباره ما

ایده شرکت اسام ازSepehr Aviation برگرفته شد که یک مرکز آموزش شبیه ساز پرواز در تهران بود و بنا به دلایلی این مرکز برای مدتی به فعالیت خود ادامه نداد و ما به کمک زیر ساخت های مرکز آموزش شبیه ساز پرواز Sepehr Aviation و با تلفیق ایده های نو شرکت اسام را راه اندازی کردیم.

شرکت اسام در اصل به حروف انگلسی “ASAM” مخفف “Association Of Sepehr Aviation Management” که انجمن مدیریت هوانوردی سپهر میباشد. در حال حاضر ما در این کمپانی تمرکز فعالیت اصلی مان را روی آموزش شبیه ساز پرواز و تربیت کارشناس شبیه ساز پرواز گذاشته ایم.

شروع کاری ما به صورت رسمی از تاریخ 14 آگوست 2014 بوده است و با همکاری شرکت “FSAirlines” و مکاتبات رسمی با این مرکز موفق به کسب امتیازی شدیم که دیگر به صورت کاملا آزاد فعالیت نکرده و زیر نظر شرکت “FSAirlines” آلمان فعالیت تربیت کارشناس شبیه ساز پرواز را در تاریخ 29 آگوست 2014 شروع کردیم. در سال 2019 شرکت ما بخش حمل و نقل هوایی مسافر را راه اندازی کرد (ASAM Tour) که در بخش خرید بلیط میتوانید به سایت آن مراجعه کنید.

در سال 2017 با کسب ستاره طلایی (First Golden Star) از سمت “FSAirlines” و تدریس به بیش از 900 دانشجو و موفق شدن بیش از 22 درصد از دانشجویان به این امتیاز رسیدیم که قرارداد جدیدی با شرکت “FSAirlines” ببندیم و به دانشجویانی که پیش ما تحصیل کرده و معدل بالای 90 دارند و واجد الشرایط خروج از کشور هستند ضمانت شغلی به عنوان کارشناس شبیه ساز پرواز در کشور های به روز دنیا بدهیم و از این سو در حال حاضر در خدمت شما هستیم با دوره های آزاد پیش نیاز هوانوردی از جمله: خلبانی، مهمانداری، دیسپچری و… همچنین رشته اصلی شرکتمان یا همان کارشناسی شبیه ساز پرواز به طوری هست که به راحتی میتوانید ثبت نام کنید و به صورت حضوری، مجازی و یا حتی خصوصی دروس را گذرانده و به واسطه ما از شرکت “FSAirlines” گواهی کارشناسی شبیه ساز پرواز را دریافت کنید و در داخل یا خارج از ایران با ضمانت و گارانتی ما از شغل و مهارت خود لذت ببرید.